03 listopada 2016 10:32 | Aktualności

Dzień Edukacji Narodowej 2016

W dniu 13 października odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej zwanego popularnie Dniem Nauczyciela. Uczniowie przygotowali piękny program słowno-muzyczny i obdarowali swoich nauczycieli kwiatami. Z okazji tego święta nauczyciele i pracownicy szkoły otrzymali nagrody . Medale Komisji Edukacji Narodowej otrzymały Panie Barbara Czarnecka i Danuta Manelska ( wręczenie miało miejsce w Opinogórze w dniu 20 X 2016 r. ). Nagrodę Burmistrza Gminy i Miasta Żuromin otrzymała Pani Barbara Czarnecka ( wręczenie miało miejsce w dniu 17 X 2016 r. w Żurominie ). Nagrody Dyrektora Szkoły otrzymali: Panie Urszula Góralska, Danuta Manelska, Anna Słomczewska oraz Pan Jarosław Sygowski ( nagrody zostały wręczone podczas szkolnej uroczystosci DEN).

Dzień Edukacji Narodowej 2016