09 lutego 2018 10:25 | Aktualności

Babciu, Dziadku Kochamy Was !

BABCIU, DZIADKU KOCHAMY WAS !

Takim zawołaniem najmłodsi uczniowie Szkoły Podstawowej w Będzyminie witali swoje Babcie i Dziadków z okazji ich niedawnego święta. Gośćmi honorowymi uroczystości byli Burmistrz Aneta Goliat i Radna Rady Miejskiej w Żurominie Anna Manelska. Przybyłe Babcie, Dziadków oraz gości honorowych powitał Dyrektor Szkoły Piotr Budzich. Uczniowie pod okiem swoich nauczycieli przygotowali bogaty program prezentując swoje talenty recytatorskie, aktorskie, wokalne i taneczne. Każdy występ kończyły gromkie brawa zachwyconych gości. Na zakończenie zabrzmiało głośne, szczere „Sto lat”. Po skończonym programie Pani Burmistrz złożyła życzenia Babciom i Dziadkom dołączając do życzeń kwiaty. Radna Anna Manelska  obdarowała dzieci słodkościami. Dyrektor, po złożeniu życzeń, zaprosił wszystkich do przygotowanego przez rodziców uczniów i nauczycieli poczęstunku, który stał się zarazem okazją do rozmów, wspomnień. Był to piękny, wzruszający dzień a łzy radości, duma w oczach Babć i Dziadków podziwiających swoje wnuczęta to dowód na to  jak bardzo w życiu potrzebne są takie chwile.

Dzień Babci i Dziadka 2018